Fabrikadan Satış ; 0326 718 1080 / 0532 790 93 86

HAMRA ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK MAKİNALARI
Kurumsal

Hamra Makine 2000 yılında cami temizlik firması olarak kurulmuştur. Türkiye genelinde yılda yaklaşık 6000 caminin halılarının temizliğini yapmaktadır. Cami temizliği yaparken cami süpürgesi ihtiyacını karşılamak için camiler için özel tasarlanan cami süpürgeleri imalatına başlamıştır.

Hamra Makine tüketicilerin taleplerine göre cami süpürgelerini tasarlayarak sürekli geliştirmektedir. Arge çalışmaları ile yeni modeller üretmektedir. Gelişen teknolojiye ayak uydurmaktadır. Hamra Makine Türkiye de üretilemeyen tek motorlu fırçalı cami süpürgesini ilk defa üretmiştir. Tek motor çift mil ile hem fırçayı döndüren hem de tozları hazneye depolayan süpürge makinesi ile %100 yerli üretim gerçekleşmiştir.
Türkiye genelinde binlerce camide ve temizlik firmalarında Hamra cami süpürgeleri kullanılmaktadır. Uygun cami süpürgeleri fiyatları ile tüketici ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Her cami büyüklüğüne uygun ebatta endüstriyel cami süpürgesi bulunmaktadır. Hamra cami süpürgelerinin üretimini Türkiye de yapmaktadır. Yüksek maliyetle yurt dışından ithal edilen fırçalı elektrikli süpürgelerin yerine kaliteli ve düşük maliyetli çözümler sunmaktadır. Düşük maliyetli yedek parça ve teknik servis hizmeti sağlamaktadır.

Hamra Makine elektrikli süpürgelerin üretimi ile Türkiye ekonomisine katkı da bulunmaktadır. Yurtdışına ihracat yapmaktadır.

Referanslarımızdan Bazıları.

Adana Sabancı Cami Adıyaman Menzil Köyü Cami Ağrı Merkez Cami Ankara Abdulkadir Geylani Cami Diyarbakır Ulu Cami Hatay Habibi Neccar Cami İstanbul Ataşehir Mimar Sinan Cami İstanbul Eminönü Yeni Cami İzmir Yeşilyurt Merkez Cami Kocaeli Gölcük Merkez Cami Konya Hacı Veyiszade Cami Mersin Muğdat Cami Siirt Tillo Medresesi Sivas Ulu Cami Şanlıurfa Peygamber Cami Trabzon Akçaabat Merkez Yeni Cami Van Yeni Nurşin Cami Yozgat Çapanoğlu Cami Almanya Köln Ditib Ulu Cami Fransa Nice Eyüp Sultan Cami Hollanda Utrecht Ahmet Yesevi Cami Rusya Moskova Merkez Cami

WhatsApp Image 2019-07-27 at 13.20.13
Hamra Cami Süpürgeleri
Tasarım Tescil Belgesi
Hamra Cami Süpürgeleri